VÁŠ PARTNER PRO ÚSPORU VODY
Spořiče vody pro dřezy a umyvadla - úsporné perlátory
Spořiče vody pro sprchy - omezovače průtoku vody

O NÁS VÝROBKY PRO ÚSPORU VODY - SPOŘIČE VODY KONTAKT

Spořiče vody značky EcoWaterSaver přinášejí našim zákazníkům vynikající poměr mezi pořizovací cenou a užitnými vlastnostmi. Díky nízkým pořizovacím nákladům je návratnost investice do spořičů vody EcoWaterSaver obvykle méně než 1 měsíc.

Spořiče vody jsou určeny pro styk s pitnou vodou v souladu s Vyhláškou Ministerstva zdravotnictví číslo 409/2005 Sb. Vybrané spořiče vody Eco Water Saver také vyhovují podmínkám certifikací pro šetrné budovy jako jsou certifikace LEED nebo například BREEAM.

Na spořiče vody Eco Water Saver je poskytována nadstandardní záruka 60 měsíců (5 let), přičemž životnost spořičů vody je i 10 a více let.

Pro úsporu vody v umyvadlech a dřezech jsou určeny úsporné perlátory. Pro úsporu vody při sprchování složí omezovače průtoku vody pro sprchové hadice. Instalací úsporných perlátorů a omezovačů průtoku vody nijak nezměníte vzhled vašich stávajících vodovodních baterií či sprchových setů. Spořiče vody EcoWaterSaver jsou univerzální a lze je instalovat na všechny standardní vodovodní baterie a sprchové sety.

SPOŘIČE VODY PRO DŘEZY A UMYVADLA

ÚSPORNÉ PERLÁTORY

SPOŘIČE VODY PRO SPRCHY A VANY

OMEZOVAČE PRŮTOKU VODY

Nákupem spořičů vody EcoWaterSaver podporujete zaměstnávání zdravotně znevýhodněných pracovníků.

Používáním spořičů vody EcoWaterSaver výrazně přispíváte k ochraně životního prostředí a udržitelnosti zdrojů pitné vody.


ADON servis s.r.o., U Stadionu 3299, 760 01  Zlín | IČ: 03377067, DIČ: CZ03377067 | info@adonservis.cz | (00420) 577 575 570 | (00420) 777 88 78 78